Vīna lekcijas iesācējiem
Programmas
Kā izvēlēties vīnu un kā pareizi lasīt etiķeti?

Noteikti katram ir bijusi situācija veikalā vai restorānā, kad Jūs nezinājāt, kuru vīnu izvēlēties no plaši piedāvāta sortimenta. Vērtīgi ir arī uzzināt, kā pēc vīna etiķetes izvēlēties vīnu? Protams, vienas lekcijas laikā uzreiz visu par vīniem neuzzināsiet, bet vīnzine Irina Rakeviča izstāstīs, pēc kādiem nosaukumiem un terminiem ir vērts vadīties un uz ko ir jāpievērš uzmanība. Noteikti apspriedīsim mītus par vīniem un sniegsim noderīgus padomus vīna izvēlē! 

Cena: 20 EUR (+pvn)

+10% atlaižu kupons pirmajam pirkumam no https://noblewine.lv/lv/vins-un-sampanietis/

Kas ir vīns?

Vīna pasaule ir neizsmeļami interesanta un valdzinoša. Jo vairāk mēs zinām par vīnu, jo kvalitatīvākā ir mūsu izvēle. Kas ir vīns un kas nosaka to kvalitāti? Kā pareizi pasniegt vīnu un kādi ir uzglabāšanas noteikumi. Par šiem jautājumiem parunāsim mūsu vīna online lekcijā, kuru novadīs vīnzine Irina Rakeviča.

Baltvīnu dažādība

Chardonnay, Riesling, Sauvignon Blanc, Pinot Grigio…. Šajā lekcijā izrunāsim baltvīnu ražošanas metodes, vīna stilus un populārākas vīnogu šķirnes. Kā arī pieredzējusi vīnzine Irina Rakeviča pastāstīs, kā pareizi un pie kādiem ēdieniem labāk pasniegt dažādus baltvīnu veidus.

Sarkanvīnu dažādība

Vieglie, augļainie, intensīvie un piesātinātie - tas viss ir par sarkanvīnu stiliem. Šajā lekcijā detalizētāk izrunāsim, kas ietekmē sarkanvīnu garšu, kā ražo sarkanvīnu un apskatīsim populārākās vīnogu šķirnes. Vīnzine Irina Rakeviča izstāstīs kā izvēlēties sev vīnu, kā to pareizi pasniegt un pie kādiem ēdieniem labāk iederēsies jūsu iemīļotākais vīns.

Kā izvēlēties vīnu un kā pareizi lasīt etiķeti?

Noteikti katram ir bijusi situācija veikalā vai restorānā, kad Jūs nezinājāt, kuru vīnu izvēlēties no plaši piedāvāta sortimenta. Arī ir daudz jautājumu, kā pēc vīna etiķetes izvēlēties vīnu? Protams, vienas lekcijas laikā uzreiz visu par vīniem neuzzināsiet, bet vīnzine Irina Rakeviča izstāstīs, pēc kādiem nosaukumiem un terminiem ir vērts vadoties, uz ko ir jāpievērš uzmanība. Noteikti apspriedīsim mītus par vīniem un sniegsim noderīgas padomes vīna izvēlē.